Czy wiecie dlaczego woda ozonowa jest najlepszym środkiem do dezynfekcji i dekontaminacji?
Ozon, jak wiemy to gaz naturalnie występujący w przyrodzie. Woda wysoko ozonowana jest zatem całkowicie bezpieczna dla środowiska - do jej produkcji potrzebne są tylko woda, tlen i energia elektryczna. Mycie nią to metoda ekologiczna, bez użycia środków chemicznych.


Jak działa nasza instalacja rozszerzona o CO2?
Woda ozonowana jest silnym utleniaczem, który w odpowiednim stężeniu wykazuje, tak poszukiwane w dzisiejszych dniach, działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.
Wraz ze spadkiem pH stabilność ozonu rośnie, CO2 rozpuszczone w formie nanopęcherzy tworzy kwas węglowy (H2CO3), który obniża pH nawet do 2.7, dzięki czemu mamy praktycznie najstabilniejszy i najefektywniejszy produkt spośród wszystkich dostępnych metod.


Czy metoda ozonowania jest skuteczna?
Woda ozonowana jest tak samo skuteczna, kiedy używamy jej w formie rozpylania, jak i do miejscowego czyszczenia powierzchni. Jej właściwości sprawiają, że jest obecnie nie tylko najskuteczniejszą a także błyskawiczną metodą do niszczenia mikroorganizmów (99,99%).

 

Woda ozonowana może być wykorzystywana zamiast chemii w zakładach spożywczych, przy myciu i dezynfekcji samochodów, pojemników, sal szpitalnych, dużych kuchni. Oferujemy Państwu instalację wytwarzającą wodę wysoko ozonowaną stacjonarną lub mobilną, dostosowaną do Państwa potrzeb. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu.

woda wysoko ozonowana