baner

 

WYRÓŻNIKI GRUPY EVER

Ciągłe dążenie do wdrażania innowacji jest naszym wyróżnikiem. Stale poszukujemy optymalizacji kosztów i podnosimy jakość oferowanych usług. Ogromny nacisk przykładamy do personelu, dając komfort pracy opartej na najwyższych standardach, zapewniamy pracownikom szkolenia, możliwość rozwoju i awansu. Kolejnym wyróżnikiem Ever Cleaning jest innowacyjność. Wdrożyliśmy w Polsce pierwszego robota myjącego posadzki w galerii handlowej. Bazując na doświadczeniu planujemy w niedługim czasie, następne podobne wdrożenia w niedługim czasie.


Jako rynkowy wyróżnik Ever Cleaning należy także z całą pewnością traktować drugą generację aplikacji usprawniającej współpracę z klientami — komunikację, raportowanie, monitoring obchodów ekip sprzątających.
Należy podkreślić, że jako spółka mamy już za sobą etap implementacji dużych maszyn myjących, z własnym system filtracji wody, których użycie wiąże się ze znacznym zmniejszeniem produkcji ścieków dając realne oszczędności i zwiększając wydajność.
Nasz R&D prowadzi, obecnie badania w zakresie oszczędzania wody dla m.in. pralnictwa czy mycia zakładów przemysłowych.

CELE EVER CLEANING

W najbliższym czasie zgodnie z naszymi deklaracjami z okresu certyfikacji Gwaranta Czystości i Higieny, wysiłki zespołu Ever Cleaning będą skierowane ku dwóm celom. Pierwszy to dalsze poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających wydajność pracowników - robotyzacja i automatyzacja.


Drugi - wdrażanie rozwiązań proekologicznych m.in. ograniczających zużycie detergentów poprzez szersze stosowanie wody ozonowanej do mycia. Rozwiązania ekologiczne są dla nas bardzo ważne, ponieważ wpisują się w filozofię Ever związaną z ochroną środowiska, potwierdzają to deklaracje recertyfikacji ISO 9001, certyfikatu Gwarant Czystości i Higieny oraz wdrożenie ISO 14000.
Jako Grupa dostarczamy rozwiązania kompleksowe – od sprzątania, ochronę po obsługę techniczną nieruchomości. W relacjach biznesowych staramy się być partnerem, który zabezpiecza potrzeby obu stron, co przekłada się na długotrwałą współpracę. Jakość, innowacyjność, dbałość o pracownika i elastyczność to nasze główne wyróżniki.

Publikacja PRCH