Poznali się 18 lat temu, obsługując jeden z najnowocześniejszych wówczas budynków na mapie Warszawy. To doświadczenie ukształtowało ich jako dojrzałych facility managerów. Ich ścieżki kariery na jakiś czas się rozeszły, by ponownie mogli się spotkać w barwach jednej organizacji - w EVER.

 

"Grupa Ever jest moim zdaniem wyjątkowa, panuje tu niezwykła atmosfera. Procedury, które nas obowiązują nie odbiegają jakością od dużych koncernów, a przebiegają nawet sprawniej ze względu na mniejszą długość procesu decyzyjnego. Wszystkie serwisy działają dobrze także ze względu na pozytywne, wręcz przyjacielskie relacje osobiste. Wygląda to zupełnie inaczej niż w przypadku sformalizowanych relacji w globalnych koncernach. Grupa Ever jest fantastycznie zorganizowaną, bardzo nowoczesną, nastawioną na nowe techniki przetwarzania danych firmą.

 

Zachęcamy do zapoznania się z wspaniałym wywiadem Artura Morawskiego (Dyrektor FS Ds. Rozwoju)  i Tadeusza Sztopa (Dyrektor działu technicznego FM), w którym opowiadają jak zaczęła się ich przyjaźń, czego nauczyli się podczas pracy przy wspólnych projektach, jak zmieniała się techniczna obsługa obiektów na przełomie tych lat oraz jakie wspólne plany i cele mają w EVER.

 

Dział FM