Często osoby, których dotknęła nieprzyjemna sytuacja w pracy, boją się o tym mówić otwarcie. Obawiają się, że kierownictwo zbagatelizuje sprawę, a potem, ze względu na fakt dokonania zgłoszenia będą mieć nieprzyjemności. Dlatego EVER Grupa uruchomiła projekt Anonimowy Przyjaciel. Jest to telefon zaufania, który pozwala pracownikom podzielić się swoimi uwagami bez zdradzania swojej tożsamości, a tym samym obawy o reperkusje ze strony przełożonych i innych pracowników.


Wykwalifikowani pracownicy, którzy obsługują telefon zaufania, chętnie pomogą w rozwiązaniu problemu. Życzliwie i z uwagą wysłuchają osoby zgłaszającej problem, z pełnym poszanowaniem uczuć i poglądów. Dzięki nim pokonanie zniechęcenia do miejsca pracy lub współpracowników będzie dużo prostsze.


Aby skontaktować się z osobą, która może udzielić pomocy w sytuacji kryzysowej, wystarczy zadzwonić na numer 606 820 070. Telefon czynny jest we wtorki od 10:00 do 12:00 oraz w czwartki od 15:00 do 18:00. Nie jest to jednak jedyny sposób uzyskania wsparcia w trudnej sytuacji. Osoby, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą rozmawiać o swoich problemach ani z przełożonymi twarzą w twarz, ani przez Telefon Zaufania, mogą wysłać wiadomość e-mail na adres alert@grupaever.com.pl. Anonimowy Przyjaciel zapozna się z wiadomością i odpisze, gdy tylko będzie to możliwe.

By pracowało się lepiej.

Anonimowy przyjaciel