EVER budują rozmaite osobowości. Dwa lata temu rozpoczęliśmy cykl publikacji wywiadów z naszymi pracownikami. Mogliście poznać osoby na różnych stanowiskach, z odmiennym stażem pracy, doświadczeniem czy zainteresowaniami.

Jednym z takich pracowników był Wiesław Walkiewicz. Pan Wiesiu jest w EVER kierowcą i zazwyczaj przewozi dokumenty, jednak zakres jego obowiązków śmiało można ubrać w ramy „pracownik od zadań specjalnych” – albowiem Wiesiu zajmuje się dosłownie wszystkim, co zleci mu nasze biuro :)

Uwierzycie, że Pan Wiesław jest związany z EVER już od 20 lat? Tak wspaniały staż pracy, troska o innych i ogromna lojalność musiały zostać docenione - uhonorowaliśmy Pana Wiesia nagrodą Pracownika Roku. Pan Wiesiu do samego końca nie spodziewał się takiego wyróżnienia i nagroda była dla niego niespodzianką


"W środę zadzwonił do mnie Prezes i powiedział, że mam się w piątek ładnie ubrać… A ja biedny od dwóch nocy nie spałem, bo myślałem, że dostanę wypowiedzenie!"


Jakież więc było jego zaskoczenie, gdy został wezwany do Zarządu i spotkał grono uśmiechniętych kolegów i koleżanek z pracy!

Panie Wiesławie, jeszcze raz dziękujemy za wspólne lata! Czy już wiecie co jest fundamentem EVER? Wartościowi ludzie. Prawdziwe historie ludzi, to prawdziwość (i sukces) naszej firmy 💙

Pracownik roku