Aktualności
Nowa usługa w ofercie EVER

Nowa usługa w ofercie EVER

EVER wprowadza do oferty usługę kompleksowego wyposażenia biur i sal konferencyjnych w sprzęt audiowizualny. Oferujemy projektowanie i wdrożenie całych systemów AV. Proponowane rozwiązania oparte są o najnowsze technologie dostępne obecnie na rynku.

Zakres proponowanych usług:

- systemy projekcyjne
- systemy sterowania
- systemy wideokonferencyjne
- rozwiązania interaktywne
- nagłośnienie
- systemy digital–signage
- serwis urządzeń
- obsługę techniczną instalacji AV 

Co składa się na podstawowe wyposażenie AV dla biur?

Zestaw sprzętów, jakie będą montowane w firmie, zależy od potrzeb klienta. Najczęściej na sprzęt AV dla biur składają się wyświetlacze o dużej powierzchni - zarówno monitory wielkoformatowe oraz projektory rzucające obraz na ekran lub powierzchnie. Oprócz tego w pomieszczeniu powinny znaleźć się głośniki - przy ich doborze i montażu należy zwrócić uwagę na akustykę i rozmiar wybranego pomieszczenia.

Okablowanie w sali konferencyjnej, które pozwala podłączyć do wyświetlaczy i głośników inne urządzenia, powinno zapewnić maksymalną wygodę pracownikom firmy i jej gościom. W odpowiednich i łatwo dostępnych miejscach powinno się przygotować estetyczne przyłącza pozwalające podłączanie urządzeń przenośnych (pendrive’y, smartfony, tablety itp.) oraz komputerów osobistych. Kable powinny być tak schowane, by nie zaburzać estetyki sali. 

Inne elementy kompleksowego wyposażenia AV w firmie

Systemy audio-wideo to nie tylko wyświetlacze i głośniki. Ważnym elementem są systemy do prowadzenia wideokonferencji instalowane często bezpośrednio w stole, przy którym siadają pracownicy i goście. Dobrym pomysłem są specjalne systemy usprawniające proces głosowania lub narzędzia umożliwiające tłumaczenie symultaniczne - co jest przydatne podczas spotkań w międzynarodowym gronie.

W nowoczesnej firmie właściciele często decydują się też na instalację paneli dotykowych, które pozwalają kontrolować elementy obiektu podłączone do firmowej sieci. Systemy sterowania mogą zarządzać nie tylko umieszczonym w sali projektorem, ale też np. zasłonami izolującymi pomieszczenie od zewnętrznych źródeł światła na czas pokazu materiałów multimedialnych.

Kompleksowe wyposażenie AV dla biur

Sprzęt AV w firmie dobrze jest zamontować podczas remontu sali konferencyjnej, w której wymagana jest instalacja lub wymiana niezbędnej elektroniki. Wykorzystanie czasu remontu na montaż urządzeń audio i wideo pozwoli skrócić czas, w którym pomieszczenie będzie wyłączone z użytku i obniży finalny koszt. Pozwoli to też schować kable przed wykonaniem prac wykończeniowych, takich jak malowanie, tynkowanie i tapetowanie.

Połączenie instalacji sprzętu AV w biurowcu z remontem pomieszczenia ułatwia prace, ale nie jest niezbędne. Profesjonalna firma, która zajmuje się wyposażaniem sali konferencyjnych, będzie w stanie sprawnie zamontować niezbędny sprzęt niezależnie od tego, jak urządzone zostało pomieszczenie. Wymagane przez montowane urządzenia okablowanie nie będzie widoczne, a sprzęt zostanie rozmieszczony z głową.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami dzial.handlowy@grupaever.com.pl