cudzysłówSerdecznie zapraszamy na IV finał Koncertu Charytatywnego „Czas na taniec”, który odbędzie się w dniu 15 czerwca br. o godz. 18.00 w Centrum Kultury Izabelin, pod patronatem Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz Wójta Gminy Izabelin.

W poprzednich latach, dzięki Państwa pomocy taniec pokochały dzieci z Domu Dziecka Nasz Dom z Warszawskich Bielan, niewidomi i słabowidzący uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. W tym roku pragniemy dotrzeć do kolejnych potrzebujących.
Tegoroczne widowisko taneczno-muzyczne będzie miało charakter międzypokoleniowy, integrujące amatorów z zawodowcami. Wystąpią zaproszeni tancerze m.in. z Izabelina, Lasek, Warszawy, Józefowa, Legionowa, Łomianek, Poznania. Pomysłodawcą i kierownikiem artystycznym tego wyjątkowego wydarzenia jest Łukasz Prochacki- pedagog, animator kultury, choreograf, nauczyciel tańca.

Cały dochód ze zbiórki podczas tegorocznego koncertu zostanie w całości przeznaczony na zorganizowanie grupy tanecznej dla osób niepełnosprawnych na wózkach z terenu powiatu warszawskiego zachodniego. Będziemy bardzo zaszczyceni Państwa obecnością i wdzięczni za wsparcie tego wydarzenia.

 

Czas na taniec