Formularz kontaktowy


Informujemy Cię, że Administratorem podanych danych osobowych jest Ever Grupa S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa).

Odbiorcami danych osobowych mogą być inne spółki z Grupy EVER (jako Współadministratorzy na podstawie uzgodnienia Współadministratorów), inni partnerzy biznesowi, z którymi Administrator zawarł umowę o powierzenie przetwarzania danych osobowych w szczególności dostawcy usług informatycznych.

Prosimy pamiętać, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną. Dane mogę być także przetwarzane w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

Ponadto, informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem.

Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a).

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymiany wiadomości nie dłużej niż 1 rok od daty ostatniego kontaktu.

Zawsze ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana jest niezgodne z przepisami prawa, do organu nadzorczego (Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki
2, 00-193 Warszawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych w celach marketingowych przez Ever Grupa S.A.

Mam świadomość, że zgoda może być w każdej chwili przeze mnie cofnięta.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej.
 
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego.
 

* Pola obowiązkowe