O firmie
EVER społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Społeczna odpowiedzialność biznesu  (CSR) to odpowiedzialny sposób funkcjonowania firmy w przestrzeni społecznej i ekonomicznej. W firmie EVER doskonale zdajemy sobie sprawę, że działamy w określonym otoczeniu i jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z klientami, z pracownikami, dostawcami i społecznością lokalną. Dlatego w miarę możliwości udzielamy wsparcia tym, którzy tego potrzebują.

Wsparcie lokalnej społeczności

Nasza firma od wielu lat angażuje się w działania wspierające lokalne inicjatywy, które często bez dodatkowych środków finansowych nie mogłyby funkcjonować na szeroką skalę. W ramach pomocy dla jednostek edukacyjnych zorganizowaliśmy w siedzibie firmy spotkanie z dziećmi klasy III Szkoły Podstawowej nr 79 w Warszawie. Celem było przybliżenie funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa, ale również podarowanie tabletów tak niezbędnych w rozwijaniu kompetencji dzieci. Dodatkowo, w grudniu ofiarowaliśmy dzieciom paczki świąteczne.

EVER od dłuższego czasu wspiera finansowo sekcję tenisa stołowego KS Spójnia. Klub to 18-krotny Drużynowy Mistrz Polski, został założony w 1949 roku obejmuje takie sekcje jak: żeglarstwo, tenis ziemny, tenis stołowy, brydż sportowy, kajakarstwo, snowboard, motorowodniactwo, golf.  Wspierana przez nas warszawska sekcja tenisa stołowego stale odnosi sukcesy, awansowała do Superligi z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Od 2018r. jesteśmy sponsorem młodej i utalentowanej pary tanecznej Bartłomieja Kurzaca i Katarzyny Radzińskiej. Tancerze reprezentują EVER w kategorii powyżej 15 lat w klasie B i stylu tanecznym standard- są mistrzami swojej klasy tanecznej. Podczas ogólnopolskiego turnieju Wilanowska Gala Tańca zatańczyli Walca Angielskiego, dzięki czemu w konkursie o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów zdobyli drugie miejsce.

W grudniu zaopatrując się w kartki świąteczne, przekazaliśmy część kwoty z zakupu na rzecz Fundacji Anny Dymnej- Mimo Wszystko.

Nasi pracownicy biorą też czynny udział w biegach charytatywnych (EKIDEN, BIEG FIRMOWY) dzięki czemu możemy wesprzeć fundacje zbierające środki przeznaczone dla najbardziej potrzebujących.

Pracownicy

W EVER doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zachowanie równowagi między życiem zawodowym a życiem prywatnym. Wiemy, że zrównoważony rozwój i realizacja swoich pasji przyczynia się do wydajności i zadowolenia z pracy. Nasi pracownicy mają z naszej strony wsparcie w realizacji swoich zainteresowań. Motywujemy, pomagamy i kibicujemy bo wiemy jak to jest ważne.

  • Wspieramy drużyny startujące w biegach (EKIDEN, Bieg Firmowy) i innych dyscyplinach
  • Umożliwiamy pracownikom udział w seminariach szerzących świadomość dotyczącą ochrony przeciwpożarowej oraz sposobów udzielania pierwszej pomocy- wpieramy Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Mazowieckiego
  • Pracownicy mają możliwość skorzystania z Gabinetu Rehabilitacyjnego zlokalizowanego w naszym biurze

Ochrona środowiska

W ramach naszej działalności dużą wagę przywiązujemy do zagadnień ochrony środowiska. Korzystamy ze środków chemicznych uznanych producentów, o których wiemy, że prowadzą działania zmierzające do redukcji szkodliwego działania ich produktów na środowisko. Maszyny, których używamy do sprzątania wyposażone są w techniczne rozwiązania minimalizujące zużycie wody, chemii i energii.