Dbajmy o środowisko

 

Ludzkość od stuleci zaśmieca glob. Wysypiska odpadków rosną, a śmieci trafiają też do lasów, rzek, mórz czy oceanów. By nieco pomóc matce naturze w radzeniu sobie z tym problemem, zaostrzono regulacje prawne dotyczące segregacji odpadów w całej Unii Europejskiej. My również zadbaliśmy o to, aby w naszej firmie odpowiednio segregować śmierci.

Jako firma sprzątająca popieramy pomysł segregowania odpadków. Proces ten zmniejsza ilość śmieci, które trafiają na wysypiska. Staramy się, by jak najwięcej odpadków było przetwarzanych, co ma pozytywny wpływ na nasz glob - dzięki temu ludzkość zużywa mniej zasobów naturalnych na produkcję kolejnych dóbr.

Segregacja śmieci

Dbając o środowisko, EVER ogranicza zużycie plastiku zarówno w biurze, jak i na obiektach, którymi się zajmuje. Z tego powodu wymieniliśmy m.in. wodę w plastikowych opakowaniach na wodę w szklanych butelkach, a oprócz tego w naszym biurze znajdują się nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza, które podnoszą komfort życia naszych pracowników. Pamiętajmy, że nawet małe zmiany mają ogromne znaczenie dla naszej planety a tym samym dla nas.